AOWF11S60
MFR.Part #
AOWF11S60
JLCPCB Part #
C7214616
Package
TO-262F
Description
1.42pF 11A 11nC@10V 3.5V 399mΩ@10V 545pF 600V TO-262F MOSFETs ROHS