AS6C6264-55PINTR
MFR.Part #
AS6C6264-55PINTR
JLCPCB Part #
C7078070
Package
PDIP-28
Description
-40℃~+85℃ 15mA 2.7V~5.5V 20uA 55ns 64Kbit Parallel Port (Parallel) PDIP-28 SRAM ROHS