AS6C1008-55SIN
Extended
Manufacturer
Alliance Memory
MFR.Part #
AS6C1008-55SIN
JLCPCB Part #
C1351203
Package
SOP-32-11.3mm
Description
-40℃~+85℃ 10mA 1Mbit 1uA 2.7V~5.5V 55ns SOP-32-11.3mm SRAM ROHS