AS6C1008-55SINL
MFR.Part #
AS6C1008-55SINL
JLCPCB Part #
C1351345
Package
SOP-32-11.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1Mbit 1uA 2.7V~5.5V 35ns 80mA Parallel Port (Parallel) SOP-32-11.3mm SRAM ROHS