AMEL5-15SVZ
MFR.Part #
AMEL5-15SVZ
JLCPCB Part #
C5562133
Package
DIP,37x24.5mm
Description
1 15V 330mA 5W 79% 85VAC~264VAC DIP,37x24.5mm AC-DC Power Modules ROHS