AME15-15SVZ
MFR.Part #
AME15-15SVZ
JLCPCB Part #
C5550447
Package
DIP,62x45mm
Description
1 15V 15W 1A 80% 85VAC~264VAC DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS