AM40UW-4815DZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM40UW-4815DZ
Description
-15V~15V 1.35A 1.6kV 18V~75V 2 40W 90% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery - Isolated Power Modules ROHS