AMEL20-15SAZ
MFR.Part #
AMEL20-15SAZ
JLCPCB Part #
C5943352
Package
DIP,56.5x30.9mm
Description
1 1.33A 15V 20W 80% 90VAC~305VAC Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Fault self-recovery DIP,56.5x30.9mm AC-DC Power Modules ROHS