AME40-5DCJZ
MFR.Part #
AME40-5DCJZ
JLCPCB Part #
C6120727
Package
DIP,89x63.5mm
Description
2 40W 5V 82% 85VAC~264VAC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Programmable output voltage DIP,89x63.5mm AC-DC Power Modules ROHS