AME10-5DCVZ
MFR.Part #
AME10-5DCVZ
JLCPCB Part #
C5585485
Package
DIP-8
Description
10W 1A 2 5V 76% 85VAC~264VAC DIP-8 AC-DC Power Modules ROHS