AMEL6-15SVZ
MFR.Part #
AMEL6-15SVZ
JLCPCB Part #
C6120806
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 15V 400mA 6W 77% 85VAC~264VAC DIP,50.8x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS