AM6TW-4818DH35Z
MFR.Part #
AM6TW-4818DH35Z
JLCPCB Part #
C6120517
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-18V~18V 160mA 18V~72V 2 3.5kV 6W 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS