AM3T-1218SH35Z
MFR.Part #
AM3T-1218SH35Z
JLCPCB Part #
C5943797
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 167mA 18V 3.5kV 3W 80% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS