AM4T-1207DH35Z
MFR.Part #
AM4T-1207DH35Z
JLCPCB Part #
C6124342
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-7.2V~7.2V 2 277mA 3.5kV 4W 80% 9V~18V Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS