AM3TW-2407SH35Z
MFR.Part #
AM3TW-2407SH35Z
JLCPCB Part #
C5584178
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.5kV 3W 417mA 7.2V 80% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS