AM4TW-2407SH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM4TW-2407SH35Z
JLCPCB Part #
C6124352
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.5kV 4W 550mA 7.2V 80% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS