AM3TW-2405SH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM3TW-2405SH35Z
JLCPCB Part #
C7072386
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.5kV 3W 5V 600mA 78% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS