AM5T-2409SH35-VZ
MFR.Part #
AM5T-2409SH35-VZ
JLCPCB Part #
C5943972
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V~36V 3.5kV 555mA 5W 76% 9V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS