AM3T-2403SH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM3T-2403SH35Z
JLCPCB Part #
C7457204
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V~36V 3.3V 3.5kV 75% 800mA DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS