AM3N-1218DH52-RZ
MFR.Part #
AM3N-1218DH52-RZ
JLCPCB Part #
C5561648
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-18V~18V 10.8V~13.2V 2 3W 5.2kV 62% 84mA DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS