AM3T-2409SH35Z
MFR.Part #
AM3T-2409SH35Z
JLCPCB Part #
C7214399
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V~36V 3.5kV 333mA 3W 80% 9V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS