AM3F-0512SH52Z
MFR.Part #
AM3F-0512SH52Z
JLCPCB Part #
C6124221
Package
SIP,32x8mm
Description
1 12V 250mA 3W 4.5V~5.5V 5.2kV 68% SIP,32x8mm Isolated Power Modules ROHS