AM3F-0518SH52Z
MFR.Part #
AM3F-0518SH52Z
JLCPCB Part #
C7214255
Package
SIP,32x8mm
Description
1 166mA 18V 3W 4.5V~5.5V 5.2kV 67% SIP,32x8mm Isolated Power Modules ROHS