AM3F-2403SH52Z
MFR.Part #
AM3F-2403SH52Z
JLCPCB Part #
C5943697
Package
SIP,32x8mm
Description
1 21.6V~26.4V 3.3V 3W 5.2kV 58% 600mA SIP,32x8mm Isolated Power Modules ROHS