AM1LO-0303SH421
MFR.Part #
AM1LO-0303SH421
JLCPCB Part #
C7450742
Package
SMD-5P,12.7x11.2mm
Description
1 1W 2.97V~3.63V 3.3V 303mA 4.2kV 73% SMD-5P,12.7x11.2mm Isolated Power Modules ROHS