AM1DS-1212SH52Z
MFR.Part #
AM1DS-1212SH52Z
JLCPCB Part #
C5550233
Package
SIP,19.5x6mm
Description
1 10.8V~13.2V 12V 1W 5.2kV 76% 83.3mA SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS