AM2DS-1512DH52Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM2DS-1512DH52Z
JLCPCB Part #
C7072102
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
12V 13.5V~16.5V 2 2W 5.2kV 83% 83.3mA SIP,19.5x7.2mm Isolated Power Modules ROHS