AM15E-2415DZ
MFR.Part #
AM15E-2415DZ
JLCPCB Part #
C7457198
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 15W 18V~36V 2 500mA 86% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS