AM10T-2402SZ
MFR.Part #
AM10T-2402SZ
JLCPCB Part #
C7072462
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 10W 18V~36V 2.5V 3A 84% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS