AM15TW-4812DZ
MFR.Part #
AM15TW-4812DZ
JLCPCB Part #
C7072526
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 1.6kV 15W 18V~75V 2 625mA 89% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS