AM10T-2405SZ
MFR.Part #
AM10T-2405SZ
JLCPCB Part #
C6123651
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 10W 18V~36V 2A 5V 89% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS