AM10OW-2415SNZ-M
MFR.Part #
AM10OW-2415SNZ-M
JLCPCB Part #
C7213479
Package
DIP,39.2x20.8mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 667mA 88% 9V~36V DIP,39.2x20.8mm Isolated Power Modules ROHS