AME10-5SBJZ
MFR.Part #
AME10-5SBJZ
JLCPCB Part #
C5562064
Package
DIP,62x45mm
Description
1 10W 2A 5V 76% 90VAC~528VAC DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS