AM10E-2407SZ
MFR.Part #
AM10E-2407SZ
JLCPCB Part #
C6123631
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.388A 1.5kV 10W 18V~36V 7.2V 83% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS