AM5T-1207DH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM5T-1207DH35Z
JLCPCB Part #
C7214532
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-7.2V~7.2V 2 3.5kV 347mA 5W 80% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS