ATCA-06-132M-H
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ATCA-06-132M-H
JLCPCB Part #
C1335988
Package
Plugin,D=32mm
Description
1.3mH 1A 585mΩ ±20% 插件,D=32mm Power Inductors ROHS