AMSLA-7050-72NM-T
MFR.Part #
AMSLA-7050-72NM-T
JLCPCB Part #
C3224673
Package
SMD,7x7mm
Description
0.35mΩ 45A 58A 72nH ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS