ASPI-F1030-1R5M-T
MFR.Part #
ASPI-F1030-1R5M-T
JLCPCB Part #
C3221204
Package
SMD,11.9x11mm
Description
1.5uH 18A 25A 6.6mΩ ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS