ASPI-F1060-1R5M-T
MFR.Part #
ASPI-F1060-1R5M-T
JLCPCB Part #
C3223207
Package
SMD,11.9x11mm
Description
1.5uH 24.5A 3.3mΩ 36A ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS