EXLA1V1010-3R3-R
MFR.Part #
EXLA1V1010-3R3-R
JLCPCB Part #
C7275388
Package
SMD,11.9x11mm
Description
23.4A 3.3uH 4.1mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS