ASPI-F1060-1R2M-T
MFR.Part #
ASPI-F1060-1R2M-T
JLCPCB Part #
C3222825
Package
SMD,11.9x11mm
Description
1.2uH 2.64mΩ 26.5A 40A ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS