AISC-1210HS-3R3K-T2
MFR.Part #
AISC-1210HS-3R3K-T2
JLCPCB Part #
C187085
Package
SMD,3.1x3.2mm
Description
100MHz 10@100kHz 3.3uH 650mA 700mA ±10% SMD,3.1x3.2mm Inductors (SMD) ROHS