ASPI-8030LR-8R2M-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-8R2M-T
JLCPCB Part #
C3224285
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
4.2A 46.7mΩ 5.9A 8.2uH ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS