IHLP3232DZER100M8A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLP3232DZER100M8A
JLCPCB Part #
C17560473
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10uH 5.1A 5.2A 53.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS