ASPI-4020S-6R8M-T
MFR.Part #
ASPI-4020S-6R8M-T
JLCPCB Part #
C2042959
Package
SMD,4x4mm
Description
1.04A 125mΩ 2.2A 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS