ASPI-8040HS-5R6M-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-5R6M-T
JLCPCB Part #
C3221150
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
15A 35.5mΩ 5.6uH 6.8A ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS