ASPI-0704S-101M-T
MFR.Part #
ASPI-0704S-101M-T
JLCPCB Part #
C2046836
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
100uH 600mA 610mΩ ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS