ASPI-0704S-102M-T
MFR.Part #
ASPI-0704S-102M-T
JLCPCB Part #
C1329926
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
180mA 1mH 6Ω ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS