ASPI-0628-470M-T1
MFR.Part #
ASPI-0628-470M-T1
JLCPCB Part #
C2047397
Package
SMD,6x6mm
Description
1A 47uH 920mA ±20% SMD,6x6mm Inductors (SMD) ROHS