ASPI-0628-3R0N-T1
MFR.Part #
ASPI-0628-3R0N-T1
JLCPCB Part #
C2046428
Package
SMD,6x6mm
Description
3.4A 3.6A 3uH ±30% SMD,6x6mm Inductors (SMD) ROHS